Flash PERFECT 

Żel myjący naczynia w zmywarkach
do stosowania wzamian tabletek i kapsułek.
Ekologiczny, roślinny z orzechów piorących

Wytworzony na bazie biosurfaktantu EcoTenz z orzechów piorących (Sapindus Mukorossi). Wykazuje doskonałe właściwości myjące i odtłuszczające. Jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia ludzi, zwierząt oraz środowiska. Cechuje się szybką biodegradacją. Ma przyjemnym owocowo ziołowy zapach użytych składników.

Jest przeznaczony do: (kiknij obrazek)

Przeznaczenie

Do stosowania we wszystkich modelach zmywarek w zamian tabletki/kapsułki. Doskonale usuwa zalegające i przypalone tłuszcze, białka i węglowodany. Skuteczny w krótkich cyklach i niskich temperaturach. Nie ma potrzeby dodatkowego spłukiwania poza programem płukania w zmywarce. Nie należy stosować do wyrobów które nie powinny być myte w zmywarkach.
Uwaga! By zoptymalizować skuteczność mycia i zmniejszyć zużycie prądu, płynów i soli należy wyregulować zmywarkę, co jest opisane pod tematem: WAŻNA WSKAZÓWKA.

Wydajność:

1000g - wystarczy na minimum 40 cykli Zaleca się zmniejszyć dawkę proporcjonalnie do stopnia zanieczyszczeń. Najnowsza inicjatywa A.I.S.E. przewiduje minimalne skoncentrowanie detergentów by na jeden cykl wystarczyła dawka 55ml. Żelu FLASH PERFECT wystarczy na jeden cykl 25g lub mniej! To doskonały koncentrat.


Główne walory: (kiknij obrazek)

Ten produkt Zawiera EcoTenz.

Formulacja produktu jest oparta na ekologicznym i bezpiecznym biosurfaktancie 

Bezpieczeństwo.

  - nietoksyczny
  - nie podrażnia oczu
  - nie podrażnia skóry
  - niepalny
  - niekorozyjny
  - ma neutralne pH
Formula FREE: SLS SLES NTA EDTA, PHOSPHATES PARABEN, SYNTHETIC PERFUME COLOR, CHLORINE SODIUM HYDROXIDE.
Ten produkt jest HIPOALERGICZNY.

BEZ KOMPOZYCJI ZAPACHOWYCH i barwników

Do produktu nie są dodawane chemiczne substancje zapachowe i barwiące (szczególnie azowe) powodujące podrażnienia i uczulenia
Formula FREE: SYNTHETIC PERFUME COLOR.
Ten produkt jest HIPOALERGICZNY
.

EKOLOGICZNY - Łatwo i szybko biodegradowalny.

Użyte w formulacji biosurfaktanty wykazują 100% rozkładu w 10 dni! Ścieki powstałe po użyciu naszych produktów nie zagrażają środowisku, są szybko i w pełni biodegradowalne. Przeważający udział biosurfaktantów botanicznych wspomaga wzrost mikroorganizmów w oczyszczalniach ścieków co przyśpiesz procesy oczyszczania. Zaleca się wykorzystywanie oczyszczonej wody do nawadniania i tym wspierać zrównoważone korzystanie z wód.
Ten produkt jest EKOLOGICZNY.


 • WAŻNA WSKAZÓWKA

  By zoptymalizować skuteczność mycia i zmniejszyć zużycie prądu, płynów i soli należy wyregulować siłę zmiękczanie wody przez zmywarkę. Należy ustawić twardość wody zawsze o jeden stopień większy niż podaje dostawca. Dla przykładu, jeśli dostawca deklaruje twardość wody 2-3,5mmol CaCO3/L (200-350ppm) to należy ustawić w zmywarce >3,5mmol CaCO3/L (350ppm) Kolejnym krokiem jest regulacja ilości dozowania płynu płucząco nabłyszczającego. Ustawienie zużycia płynu ustalamy metodą obserwacji naczyń szklanych po myciu. Jeśli na naczyniach są białe osady o okrągłym kształcie i wielkości kropli wody to należy zwiększyć ilość płynu. Natomiast, jeśli na naczyniach pojawiają się podłużne zacieki, to ilość płynu należy zmniejszyć. Czynności regulacji należy wykonać zgodnie z instrukcją obsługi zmywarki. Do prawidłowego mycia naczyń należy pamiętać o uzupełnianiu w zmywarce płynu płucząco nabłyszczającego i soli regeneracyjnej. Zastosowanie się do niniejszych wskazówek pozwoli Państwu cieszyć się z lśniących naczyń dając odrobinę wytchnienia naturze. 

 • BIOSURFAKTANT - EcoTenz

  Formuła produktu oparta jest o  biosurfaktant EcoTenz - którego główny składnikiem jest saponina pozyskiwana  z owoców rośliny Sapindus Mukorossi nazywane orzechami piorącymi. Są to całkowicie naturalnie odnawialne źródła botaniczne. Pozostała biomasa poprodukcyjna jest pożytkowana jako naturalnym nawóz. Biosurfaktanty sprawiają, że żel jest: bezpieczny, ekologiczny,  ekonomiczny, bardzo skuteczny, ma naturalny swoisty kolor i zapach, zrównoważone pH, przez co skutecznie chroni podzespoły zmywarek i wydłuża ich żywotność. 

 • ZAWARTOŚĆ WG. INCI

  AQUA, EcoTenz (biosurfaktant) – SAPINDUS MUKOROSSI NUT EXTRACT; ARGANIIA SPINOSA EXTRACT; PHOSPHONATE; AMINE OXIDE; POLYCARBOXYLATE; HYDROXYETHYLCELLULOSE, POTASSIUM SORBATE; GLYCERIN.

 • ZAWARTOŚĆ WG. (WE) NR 648/2004

  Amfoteryczne środki powierzchniowo czynne nie więcej niż 5%; Fosfonian; Polikarboksylan, Zawiera środek konserwujący spożywczy: (E,E)-heksa-2,4-dienoat potasu. Zawartość tej mieszaniny spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości.

 • SPOSÓB STOSOWANIA I DOZOWANIA

  Stosować zgodnie z instrukcją zmywarki dotyczącą stosowania środków myjących. Stosować w zamian tabletek. Napełniać tylko do tego celu przeznaczony pojemnik (ten sam do którego wkłada się tabletkę) do wskazanej wysokości lub ¾ miarki umieszczonej na opakowaniu (ok.25g). Zaleca się stosować łącznie z nabłyszczaczem Falsh CRYSTAL i solą regenerującą Flash SALT.

 • EKONOMIA

  Najnowsza inicjatywa A.I.S.E. (Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości) przewidują minimalne skoncentrowanie detergentów by na jeden cykl wystarczyła dawka 55ml. Żelu FLASH PERFECT wystarczy na jeden cykl 25g lub mniej! To doskonały koncentrat. Stosowanie płynu eliminuje syndrom niecałkowitego rozpuszczenia się tabletki i daje możliwość zmniejszenia dawki.

 • OPAKOWANIE PRODUKTU

  Butelka i nakrętka z miarką z tworzywa PP, częściowo z surowca pochodzącego z recyklingu - można napełniać wielokrotnie, karton zbiorczy z tektury falistej do ponownego wykorzystania, etykiety papierowe. Wszystkie elementy opakowania przeznaczone do recyklingu.

 • PRZECHOWYWANIE

  Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Zaleca się przechowywanie w temperaturze od 5°C do 25°C Należy przechowywać do 24 miesięcy.

 • PORADY DOTYCZĄCE OSZCZĘDZANIA WODY, ENERGII, EMISJI CO2 I PIENIĘDZY

  Usuwaj resztki zamiast używać programu z płukaniem wstępnym, wykorzystuj pełną ładowność zmywarki, korzystaj z instrukcji dozowania, myj w krótkich cyklach i niskich temperaturach, opakowanie przekaż do recyklingu lub napełnij ponownie.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) produkt nie został sklasyfi kowany jako stwarzający zagrożenie i nie posiada elementów oznakowania.
  Formula FREE: SLS SLES NTA EDTA, PHOSPHATES PARABEN, SYNTHETIC PERFUME COLOR, CHLORINE SODIUM HYDROXIDE.
    - nietoksyczny
    - nie podrażnia oczu
    - nie podrażnia skóry
    - niepalny
    - niekorozyjny
    - ma neutralne pH
  Zalecenia Cleanright (www.cleanright.eu) © A.I.S.E.:  Przechowywać poza zasięgiem dzieci.   Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.

 • EKOLOGIA

  Użyte biosurfaktanty wykazują 100% rozkładu w 10 dni. Cała zawartość jest szybko, łatwo i w całości biodegradowalna w przydomowych i komunalnych systemach oczyszczania ścieków. Zawartość tej mieszaniny spełnia kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie.

 • ZERO WASTE - zero marnowania

  Produktu dostępny z duchem ZERO WASTE - zero marnowania. Dwa sposoby pakowania w systemie typu bag-in-box (worek w kartonie). Daje możliwość całkowitego opróżnianie i ponowne napełnianie nawet przy bardzo gęstych produktach. 1. Zwrotne opakowanie 5kg dla konsumenta  umożliwia zmniejszenie zużycia opakowania plastikowego do minimum i zapewnia doskonały system ponownego napełniania opakowanie zamiast przekazywania do recyklingu. 2. Zwrotne opakowanie 10kg dla placówek handlowych oferujących produkty luzem bez opakowań. System umożliwia napełnianie opakowań klienta korzystając z kranika lub podłączyć do systemu dozowania przez specjalną szybko złączkę.

 • LOGISTYKA

  Opakowanie 1kg
  Kod produktu: EV-027 EAN: 5903240897278, opakowanie zbiorcze karton 6szt, paleta EUR 600szt (100 kartonów zbiorczych).

  Opakowanie zwrotne 10kg w systemie zero waste.


Good Wash 3in1


Good Wash 3in1

Tagi: ekologiczny płyn do prania  

ekologiczne środki czystości

ekologiczny płyn do mycia naczyń

  zero waste  żel do prania  orzechy piorące

Flash CRYSTAL

Płyn płuczący i nabłyszczający naczynia
do stosowania w zmywarkach.
Bezzapachowy, hipoalergiczny, ekologiczny z orzechów piorących.

Wytworzony z udziałem biosurfaktantu EcoTenz z orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) i z naturalnym kwasem cytrynowym.


Jest przeznaczony do: (kiknij obrazek)

Przeznaczenie

Do stosowania w zmywarkach. Środek umozliwia prawidłowe wypłukanie naczyń po procesie mycia. Ułatwia nabłyszczanie i suszenie mytych naczyń. Nie pozostawia wodnych zacieków, nadaje kryształowy połysk, a sztućce nie wymagają polerowania. Nie ma potrzeby dodatkowego spłukiwania poza programem płukania w zmywarce.
Uwaga! By zoptymalizować skuteczność mycia i zmniejszyć zużycie prądu, płynów i soli należy wyregulować zmywarkę, co jest opisane pod tematem: WAŻNA WSKAZÓWKA.


Główne walory: (kiknij obrazek)

Bez zapachu.

Do większości produktów nie są dodawane chemiczne substancje zapachowe powodujące podrażnienia i uczulenia.

Bez barwników.

Do większości produktów nie są dodawane chemiczne substancje barwiące szczególnie arowe powodujące podrażnienia i uczulenia..

Łatwo i szybko biodegradowalny.

Użyte w formulacji biosurfaktanty wykazują 100% rozkładu w 10 dni! Ścieki powstałe po użyciu naszych produktów nie zagrażają środowisku, są szybko i w pełni biodegradowalne. Przeważający udział biosurfaktantów botanicznych wspomaga wzrost mikroorganizmów w oczyszczalniach ścieków co przyśpiesz procesy oczyszczania. Zaleca się wykorzystywanie oczyszczonej wody do nawadniania i tym wspierać zrównoważone korzystanie z wód.

Hybrydowy.

Skoncentrowany na bazie ekstraktu z indyjskich orzechów piorących. Jest w pełni biodegradowalnym, hybrydowym połączeniem mocy oczyszczonego ekstraktu z indyjskich orzechów piorących (Sapindus Mukorossi) z naturalnym kwasem cytrynowym. Jest to nowatorskie rozwiązanie, które zapewnia wysoką skuteczność i idącą w parze umiarkowaną cenę, bezpieczeństwo konsumenta oraz wysoką dbałość o środowisko naturalne.


 • WAŻNA WSKAZÓWKA

  By zoptymalizować skuteczność mycia i zmniejszyć zużycie prądu, płynów i soli należy wyregulować siłę zmiękczanie wody przez zmywarkę. Należy ustawić twardość wody zawsze o jeden stopień większy niż podaje dostawca. Dla przykładu, jeśli dostawca deklaruje twardość wody 2-3,5mmol CaCO3/L (200-350ppm) to należy ustawić w zmywarce >3,5mmol CaCO3/L (350ppm) Kolejnym krokiem jest regulacja ilości dozowania płynu płucząco nabłyszczającego. Ustawienie zużycia płynu ustalamy metodą obserwacji naczyń szklanych po myciu. Jeśli na naczyniach są białe osady o okrągłym kształcie i wielkości kropli wody to należy zwiększyć ilość płynu. Natomiast, jeśli na naczyniach pojawiają się podłużne zacieki, to ilość płynu należy zmniejszyć. Czynności regulacji należy wykonać zgodnie z instrukcją obsługi zmywarki. Do prawidłowego mycia naczyń należy pamiętać o uzupełnianiu w zmywarce płynu płucząco nabłyszczającego i soli regeneracyjnej. Zastosowanie się do niniejszych wskazówek pozwoli Państwu cieszyć się z lśniących naczyń dając odrobinę wytchnienia naturze. 

 • BIOSURFAKTANT - EcoTenz

  Formuła produktu oparta jest o  biosurfaktant EcoTenz - którego główny składnikiem jest saponina pozyskiwana  z owoców rośliny Sapindus Mukorossi nazywane orzechami piorącymi. Są to całkowicie naturalnie odnawialne źródła botaniczne. Pozostała biomasa poprodukcyjna jest pożytkowana jako naturalnym nawóz. Biosurfaktanty sprawiają, że żel jest: bezpieczny, ekologiczny,  ekonomiczny, bardzo skuteczny, ma naturalny swoisty kolor i zapach, zrównoważone pH, przez co skutecznie chroni podzespoły zmywarek i wydłuża ich żywotność. 

 • ZAWARTOŚĆ WG. INCI

  AQUA, EcoTenz (biosurfaktant) – SAPINDUS MUKOROSSI NUT EXTRACT, CITRIC ACID, SODIUM CITRATE, PHOSPHONATE, ISOPROPYL ALCOHOL, TRIETHANOLAMINE, ARGANIA SPINOSA EXTRACT, POLYSORBATE 20, POTASSIUM. 

 • ZAWARTOŚĆ WG. (WE) NR 648/2004

  Niejonowe środki powierzchniowo czynne < 5%, Fosfoniany, Środek konserwujący spożywczy: (E,E)-heksa-2,4-dienoat potasu. Surfaktanty zawarte w tej mieszaninie spełniają kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości.

 • SPOSÓB STOSOWANIA I DOZOWANIA

  Stosować regularnie zgodnie z instrukcją zmywarki dotyczącą stosowania nabłyszczacza. Napełniać tylko do tego celu przeznaczony pojemnik w zmywarce. Stosować razem z solą Flash SALT i żelem myjącym Flash PERFECT.

 • EKONOMIA

  Produkt jest koncentratem. Jeśli jest to możliwe zaleca się ustawienie zmywarki na minimalny poziom zużycia nabłyszczacza właściwy również do twardości wody.

 • OPAKOWANIE PRODUKTU

  Butelka z tworzywa PET, nakrętka z tworzywa PP, częściowo z surowca pochodzącego z recyklingu - można napełniać wielokrotnie, karton zbiorczy z tektury falistej do ponownego wykorzystania, etykiety papierowe. Wszystkie elementy opakowania przeznaczone do recyklingu.

 • PRZECHOWYWANIE

  Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Zaleca się przechowywanie w temperaturze od 5°C do 25°C Należy przechowywać do 24 miesięcy.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) produkt nie został sklasyfi kowany jako stwarzający zagrożenie i nie posiada elementów oznakowania.
  Formula FREE: SLS SLES NTA EDTA, PHOSPHATES PARABEN, SYNTHETIC PERFUME COLOR, CHLORINE SODIUM HYDROXIDE.
    - nietoksyczny
    - nie podrażnia oczu
    - nie podrażnia skóry
    - niepalny
    - niekorozyjny
    - ma neutralne pH
  Zalecenia Cleanright (www.cleanright.eu) © A.I.S.E.:  Przechowywać poza zasięgiem dzieci.   Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą.

 • EKOLOGIA

  Użyte biosurfaktanty wykazują 100% rozkładu w 10 dni. Cała zawartość jest szybko, łatwo i w całości biodegradowalna w przydomowych i komunalnych systemach oczyszczania ścieków. Zawartość tej mieszaniny spełnia kryterium biodegradowalności z Rozporządzenia (WE) nr 648/2004 o środkach czystości. Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z obowiązującymi przepisami do zbiorników segregacji odpadów obecnych w swojej gminie lub napełnić ponownie.

 • ZERO WASTE - zero marnowania

  Produktu dostępny z duchem ZERO WASTE - zero marnowania. Dwa sposoby pakowania w systemie typu bag-in-box (worek w kartonie). Daje możliwość całkowitego opróżnianie i ponowne napełnianie nawet przy bardzo gęstych produktach. 1. Zwrotne opakowanie 5kg dla konsumenta  umożliwia zmniejszenie zużycia opakowania plastikowego do minimum i zapewnia doskonały system ponownego napełniania opakowanie zamiast przekazywania do recyklingu. 2. Zwrotne opakowanie 10kg dla placówek handlowych oferujących produkty luzem bez opakowań. System umożliwia napełnianie opakowań klienta korzystając z kranika lub podłączyć do systemu dozowania przez specjalną szybko złączkę.

 • LOGISTYKA

  Opakowanie 1kg
  Kod produktu: EV-018, EAN: 5903240897186, opakowanie zbiorcze karton 6szt, paleta EUR 648szt (108 kartonów zbiorczych).

  Opakowanie 5kg i 10kg w systemie zero waste - szczegóły w ofercie.
Flash  SALT

sól regeneracyjna do zmywarek

Specjalnie preparowana sól regeneracyjna do zmywarek. Składa się całkowicie z naturalnie występującego minerału. Cechuje się bardzo wysoką czystością, rozpuszcza się całkowicie nie pozostawiając zanieczyszczeń.


Jest przeznaczona do: (kiknij obrazek)

Przeznaczenie

Do stosowania we wszystkich modelach zmywarek. Sprawne działanie zmywarki jest zależne od miękkiej wody, którą zmywarce przygotowuje wymiennik jonów wapnia. Wymiennik jonów do sprawnego działania musi używać soli regeneracyjnej. Dobrze oczyszczona woda chroni pompę, grzałki, przewody i dysze przed kamieniem wapiennym i wydłuża ich żywotność. Umożliwia uzyskanie doskonale umytych naczyń bez zacieków wapiennych. Przyczynia się również do mniejszego zużycia środków myjących i nabłyszczających.


Główne walory: (kiknij obrazek)

Łatwo i szybko biodegradowalna.

Sól jest czystym minerałem występującym w przyrodzie.


 • ZAWARTOŚĆ WG. INCI

  GRANULATED SODIUM CHLORIDE. 

 • ZAWARTOŚĆ WG. (WE) NR 648/2004

  GRANULATED SODIUM CHLORIDE.

 • SPOSÓB STOSOWANIA I DOZOWANIA

  Stosować regularnie zgodnie z instrukcją zmywarki dotyczącą stosowania soli. Napełniać tylko do tego celu przeznaczony pojemnik w zmywarce. Stosować razem z nabłyszczacz Flash CRYSTAL i żelem myjącym Flash PERFECT.

 • EKONOMIA

  Sól jest wysokiej czystości, więc nie wprowadza zanieczyszczeń do wymiennika jonitowego zmywarki i wydłuża jego żywotność.

 • OPAKOWANIE PRODUKTU

  Butelka i nakrętka z tworzywa PP, częściowo z surowca pochodzącego z recyklingu - można napełniać wielokrotnie, karton zbiorczy z tektury falistej do ponownego wykorzystania, etykiety papierowe. Wszystkie elementy opakowania przeznaczone do recyklingu.

 • PRZECHOWYWANIE

  Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Zaleca się przechowywanie w temperaturze od 5°C do 25°C Należy przechowywać do 36 miesięcy.

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Zgodnie z Rozporządzeniem nr 1272/2008 (CLP) produkt nie został sklasyfikowany jako stwarzający zagrożenie i nie posiada żadnych elementów oznakowania.

 • EKOLOGIA

  Sól jest czystym minerałem występującym w przyrodzie.

 • ZERO WASTE - zero marnowania

  Produktu dostępny z duchem ZERO WASTE - zero marnowania. Pakowany w worki zwrotne 25kg.

 • LOGISTYKA

  Opakowanie 1kg
  Kod produktu: EV-019, EAN: 5903240897193, opakowanie zbiorcze karton 6szt,
  paleta EUR 630szt (105 kartonów zbiorczych).

  Opakowanie 25kg w systemie zero waste - szczegóły w ofercie
  .EcoVariant Sp. z o.o.
Sobótka 83 B, 63-450 Sobótka k/Ostrowa Wielkopolskiego 
Tel. +48 627341232 E-mail: biuro@ecovariant.pl
NIP 622-2795-581, REGON 364780800
Nr KRS nr: 0000623194,
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy - Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Kapitał zakładowy 400 000,00zł.
Konto bankowe BZWBK-PLN: 83 1090 1160 0000 0001 3299 3265
W celu uzyskania Arkuszy Danych Składników przeznaczony dla personelu medycznego prosimy o kontakt pod nr tel. +48 627341232 w godzinach 8-16 lub biuro@ecovariant.pl


Powrót na górę strony